Állásajánlat - pályázatíró projektmenedzser

Öttömös Községi Önkormányzat

pályázatot hirdet

pályázatíró projektmenedzser

munkakör betöltésére.

A munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű jogviszony, Munka törvénykönyve alapján, vagy vállalkozási jogviszonyban.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő (heti 40 óra) vagy megegyezés szerint.

A munkavégzés helye: Csongrád megye, Öttömös Községi Önkormányzat, 6784 Öttömös, Fő utca 12.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • pályázatok nyomon követése
  • pályázati anyag összeállítása
  • elnyert projektek menedzselése, koordinációja
  • a projektadminisztráció vezetése, változás bejelentések és szerződésmódosítások összeállítása, jelentések és kifizetési igénylések összeállítása
  • pályázati elszámolások elkészítése
  • a projektmegvalósítás pályázati és törvényi szabályozási megfelelőségének biztosítása

Illetmény és juttatások:

Munka Törvénykönyve és Öttömös Község Önkormányzatának költségvetési rendelete alapján járó illetmény.

Pályázati feltételek:

Ø  Magyar állampolgárság,

Ø  Cselekvőképesség,

Ø  Büntetlen előélet,

Ø  legalább 0,5 év releváns, támogatott projektek menedzsmentjében szerzett tapasztalat

Ø  Elektronikus Pályázói Tájékoztató Felület aktív felhasználói ismerete

Ø  MS-Office programok magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

      B kategóriás jogosítvány

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Ø  Önéletrajz,

Ø  Iskolai végzettséget, képesítést igazoló bizonyítványok másolata,

Ø  Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A Pályázat benyújtásának határideje: 2020. február 14. (péntek) 1200 óra

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt dr. Dobó István polgármester nyújt, a 62/589 015–ös telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

      Postai úton: Öttömös Községi Önkormányzat (6784 Öttömös, Fő utca 12.) címére történő megküldésével. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: pályázatíró projektmenedzser, vagy

      Személyesen: Öttömös Községi Önkormányzat Hivatalánál (6784 Öttömös, Fő utca 12.), ügyfélfogadási időben.

A pályázat elbírálásának módja:

A formai és tartalmi feltételeknek megfelelő pályázati anyagok áttekintését követően, mérlegelve azok tartalmát Öttömös Község Polgármestere bírálja el.

A pályázatok elbírálását követően haladéktalanul, de legkésőbb 5 munkanapon belül értesítésre kerül a nyertes pályázó.

A munkáltató fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. február 29.

Öttömös, 2020. január 17.

                                                                                                         dr. Dobó István

                                                                                               polgármester

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Nincs új esemény

Partnerek

AZ EGÉSZ ÉLETEN ÁT TARTÓ TANULÁSHOZ HOZZÁFÉRÉS BIZTOSÍTÁSA RUZSA, ÖTTÖMÖS ÉS ZÁKÁNYSZÉK TELEPÜLÉSEKEN (EFOP-3.7.3-16-2017-00203)

loader

Látogatók

Oldalainkat 5 vendég és 0 tag böngészi